Manikür

Bakımlı Olmanın Ön Şartlarından Biri Manikür Günlük Hayatımızda Bütün Vücudumuza Olduğu Gibi Ayak Bakımına da Önem Vermeliyiz
Ayaklarımız Vücudumuzun En Çok Kullandığımız Bölgesidir ve Her Türlü Dış Etkiye Maruz Kalırlar

Pedikür

Bakımlı Olmanın Ön Şartlarından Biri Pedikür Günlük Hayatımızda Bütün Vücudumuza Olduğu Gibi El Bakımına da Önem Vermeliyiz
Ellerimiz Vücudumuzun En Çk Kullandığımız Bölgesidir ve Her Türlü Dış Etkiye Maruz Kalırlar

Spa & Masaj

SPA kelimesi esasen Latincede “Selus Per Aqua” yani “Sudan Gelen Sağlık” veya “Su ile Gelen Sağlık” anlamlarına gelir. Şifalı taşlar ve aromatik yağlar da SPA bakımlarının olmazsa olmazlarıdır. SPA hizmetlerinde muhakkak profesyonel masaj teknikleri uygulanır.

Kalıcı Oje

Kadınlar için kişisel bakımda ojeler oldukça önemli yer tutarlar. Sürekli olarak ellerinin güzel görünmesini isteyenler için, ojeler en sık başvurulan görsel bakım ürünüdür. UV teknolojisinin aktif olarak kullanımıyla ojelerin kalıcılık seviyesi artırılmıştır.

Cilt Bakımı

Cilt bakımının amacı sadece güzel görünmek değil; aynı zamanda ruh ve beden sağlığımızı korumaktır. Sağlıklı görünen bir cilt çevremizle olan ilişkilerimizin işteki performansımızın ayrıca moral eğrimizin yüksek olmasında çok önemli katkıları olacağı açıktır

Lazer Epilasyon

SPA kelimesi esasen Latincede “Selus Per Aqua” yani “Sudan Gelen Sağlık” veya “Su ile Gelen Sağlık” anlamlarına gelir. Şifalı taşlar ve aromatik yağlar da SPA bakımlarının olmazsa olmazlarıdır. SPA hizmetlerinde muhakkak profesyonel masaj teknikleri uygulanır.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj uygulamaları tamamen organik içerikli boyaların, işlem yapılacak olan bölgelere mikro iğneler ile kalıcı olarak yerleştirilmesidir. Uygulaması esnasında kullanılan anestezi krem ve yağlar sayesinde acı hissi en aza indirilmektedir.

İpek Kirpik

İpek kirpik, içerdiği ipek ve ipeksi yumuşaklık nedeniyle kullanılan malzemeye ve yapılan uygulamaya verilen gelen isimdir.İpek kirpik malzemesi, saf ipek, doğal insan saçı karışımlarının oluşturduğu yapay kirpik maddesidir

Protez Tırnak

Protez tırnak, tırnakları uzatmak ya da farklı şekiller vermek için doğal tırnağa jel ,akrilik,tip,ve poly jel gibi bircok yeni malzemeleri kullanılarak yapılan bakım uygulamasıdır.

Sır Ağda

Sır ağda çam reçinesi gibi bitkisel karışımlardan elde edilen şeker içermeyen bir ağda çeşididir. Şeker içermeyen sır ağda kıl köklerini beslemez ve sürekli kullanımda tüylerde azalma ve incelme görülür.

Makyaj

Makyaj bir kadının olmazsa olmazı, kendini daha iyi hissetmesini adına, kozmetik ürünler yardımıyla yapılan bir uygulamadır. İnsanlık tarihi boyunca kadınlar için önemli bir yere sahip olan makyaj, kişinin tercihine ve zevkine göre değişiklik göstermektedir.

Hydara Facial

Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacial; cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir işlemdir. Vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyen cihaz, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediği için hydrafacial tamamen ağrısız ve acısızdır.

İğnesiz Mezoterapi

iğnesiz mezoterapi en çok lifting etkisi için tercih edilmektedir. Uygulama içeriğinde kullanılan maddelerle ciltte kolajen oluşumunu arttırılır ve anında etki göstererek daha canlı ve genç bir görünüme kavuşursunuz

Kirpik Lifting

Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getirir.